fbpx
"Bardzo polecam współpracę z Idą. Po ostatniej sesji wizerunkowej w 2015 byłem tak zadowolony z efektów, że kiedy tylko pojawiła się kolejna potrzeba wykonania zdjęć, od razu zgłosiłem się do Idy:) I jak zwykle wszystko poszło sprawnie, profesjonalnie i szybko, bo na tym również nam zależało."

Jan, wizerunkowa sesja zdjęciowa
"Jest wspaniała! Z pasją, energią oraz klasą! Jej poczucie stylu zachwyca mnie za każdym razem, kiedy widzę efekty tego, co stworzyłyśmy! Bezapelacyjnie krzyczę, tak! Wierzę, że jeszcze nie jedną sesję będzie nad dane stworzyć! ♥ POLECAM!"

Daria (Ruda Mówi), kreatywne sesje zdjęciowe
"Fotograf z pasją - zdjęcia stworzone ręką Idy to nie tylko ładne obrazki - z każdego ujęcia potrafi wydobyć artyzm. Ida jest osobą szalenie otwartą i miłą - ze wszystkimi znajdzie wspólny język - dzięki czemu sesja przebiega w bardzo miłej atmosferze, a model czuje się przed jej obiektywem swobodnie. Szczerze polecam współpracę - sama podejmowałam ją już mnóstwo razy i ciągle wracam - efekty sesji są zachwycające, a fotografa cechuje profesjonalizm, rzetelność oraz - co bardzo ważne - terminowość."

Monika, kreatywne sesje zdjęciowe
"Ida jest wybitnym fotografem z pasją oraz ogromnym talentem. Miałam przyjemność być fotografowaną oraz widzieć Idę przy pracy nad kilkoma projektami - co ją wyróżnia na tle innych to wyczucie stylu oraz wyjątkowa umiejętność wydobycia tego, co najciekawsze, najładniejsze w fotografowanej osobie lub scenerii. Ponadto z uwagą podchodzi do absolutnie każdego zdjęcia (...) Ida jest bardzo otwartą osobą, dzięki czemu atmosfera podczas zdjęć jest bardzo miła i luźna. Szczerze polecam!:)"

Edyta, kreatywna sesja zdjęciowa
"Bardzo, bardzo polecam. Zamówiłam u Idy sesję dla mamy w ramach prezentu urodzinowego (oczywiście 18tkowego;) ). Moja mama zwykle stresuje się, kiedy ktoś robi jej zdjęcia, ale Ida swoim profesjonalnym podejściem i wskazówkami sprawiła, że mama potrafiła się wyluzować i jej ujęcia wyszły naprawdę super! Nastrojowe, eleganckie, a mama wygląda na nich po prostu pięknie i naturalnie."

Ola, sesja zdjęciowa w prezencie dla mamy
"Cała przyjemność po naszej stronie, Ida. Jesteś nie tylko naszą Przyjaciółką i świetną fotografką, ale przede wszystkim masz pasję do tego, co robisz. Dlatego oprócz talentu, na Twoich fotografiach zostawiasz swoje serce ♥ i za to Tobie dziękujemy!"

Ania i Maciek, zdjęcia ślubne
"Kreatywna sesja z Idą z Sound of shutter okazała się strzałem w dziesiątkę. Ida wykazała się pełnym profesjonalizmem dobierając świetny plener oraz realizując zlecenie na długo przed umówionym terminem. Polecam."

Krzysztof, kreatywna sesja zdjęciowa
"Ida to prawdziwa profesjonalistka. Praca z nią to sama przyjemność. Ma dużo świetnych pomysłów. Bardzo kreatywna osoba. Bardzo bardzo polecam! 

Marta, wizerunkowa sesja zdjęciowa
"Zawdzięczamy Idzie nasze piękne zdjęcia ślubne!:) Zawsze wracamy do nich z uśmiechem - fotografie wyszły pięknie! Do tego Ida to osoba bardzo profesjonalna, sympatyczna - współpraca z nią to sama przyjemność! Wspólnie wymyśliliśmy niepowtarzalną sesje ślubną z widokiem na całą Warszawę. POLECAMY:)"

Hela i Maciek, zdjęcia ślubne
"Zamówiliśmy u Idy ślubną sesję zdjęciową. Wszyscy nas pytają, kto robił zdjęcia. Reportaż ze ślubu idealny, sesja plenerowa zachwycająca. To nie pierwsza moja sesja u Idy. Poprzednie zdjęcia były wyjątkowe i oryginalne, dlatego postanowiłam, że nie chcę ryzykować:) Fotografie Idy to gwarancja zadowolenia i zachwytu oglądających:)"

Marta i Krzysztof, zdjęcia ślubne

Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

Sprawdź moją ofertę
 • "Polecam w 100%:) Wszystko odbyło się profesjonalnie:) atmosfera sesji zdjęciowej warta zapamiętania:)"

  Monika, kreatywna sesja zdjęciowa
 • Gorąco polecam, sesja profesjonalna i w bardzo miłej atmosferze:)

  Tomek, wizerunkowa sesja zdjęciowa
 • "Believe me, she knows what she is doing."

  Daria, kreatywne sesje zdjęciowe
 • "Polecamy! Praca z Idą to prawdziwa przyjemność. Profesjonalistka pod każdym względem"

  Paulina i Paweł, zdjęcia ślubne
 • "Bardzo, bardzo polecam. Zamówiłam u Idy sesję wizerunkową. Efekt końcowy bardzo profesjonalny i naturalny."

  Agata, wizerunkowa sesja zdjęciowa