fbpx
"Kreatywna sesja z Idą z Sound of shutter okazała się strzałem w dziesiątkę. Ida wykazała się pełnym profesjonalizmem dobierając świetny plener oraz realizując zlecenie na długo przed umówionym terminem. Polecam."
Krzysztof, kreatywna sesja zdjęciowa
"Ida to prawdziwa profesjonalistka. Praca z nią to sama przyjemność. Ma dużo świetnych pomysłów. Bardzo kreatywna osoba. Bardzo bardzo polecam! 
Marta, wizerunkowa sesja zdjęciowa
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Idą. Bardzo dobra komunikacja - można śmiało przedyskutować swoje propozycje i wątpliwości. Ida pomaga i podpowiada na etapie przygotowania do sesji. Podczas sesji potrafi stworzyć przyjazną atmosferę. Sprawny odbiór zdjęć. Efekt współpracy przerósł nasze oczekiwania - zdjęcia są rewelacyjne."
Iwona, kreatywne sesje zdjęciowe
"Szczerze polecam!! Jestem bardzo zadowolona z efektu. Ida jest bardzo profesjonalna i kreatywna. Na pewno skorzystam z jej usług ponownie:)"  
EWA, WIZERUNKOWA SESJA ZDJĘCIOWA
"Ida, dziękujemy! Twoje zdjęcia są magiczne, a praca z Tobą to czysta przyjemność<3"
Agata, kreatywna sesja zdjęciowa
"Ida to osoba, która w pełni potrafi się wczuć w potrzeby klienta. Za nami sesja wizerunkowa, która należy do jednej z bardziej wymagających form współpracy. Pomimo krótkiej znajomości Ida potrafiła w 100% oddać charakter mojej osoby na zdjęciach. Przesympatyczna współpraca!"
Ola, wizerunkowa sesja zdjęciowa
"Polecam Idę, pracowałyśmy wielokrotnie razem, nie dość, że to osoba z pasją i dobrym okiem do 📸to jeszcze po prostu bardzo dobra i pozytywna osoba! ♥"  
Monika, kreatywne sesje zdjęciowe
"Polecam współpracę z Idą! Której kreatywność, profesjonalizm i życzliwość sprawiły, że moja pierwsza sesja była sympatyczną przygodą, a jej wyniki przeszły moje najśmielsze oczekiwania 🥰 I dokupiłam jeszcze dodatkowe zdjęcia;). Jeśli będę potrzebowała kolejną sesję, na pewno zwrócę się do Idy"
Iza, wizerunkowa sesja zdjęciowa
"Bardzo polecam współpracę z Idą. Po ostatniej sesji wizerunkowej w 2015 byłem tak zadowolony z efektów, że kiedy tylko pojawiła się kolejna potrzeba wykonania zdjęć, od razu zgłosiłem się do Idy:) I jak zwykle wszystko poszło sprawnie, profesjonalnie i szybko, bo na tym również nam zależało."
Jan, wizerunkowa sesja zdjęciowa
"Jest wspaniała! Z pasją, energią oraz klasą! Jej poczucie stylu zachwyca mnie za każdym razem, kiedy widzę efekty tego, co stworzyłyśmy! Bezapelacyjnie krzyczę, tak! Wierzę, że jeszcze nie jedną sesję będzie nad dane stworzyć! ♥ POLECAM!"
Daria (Ruda Mówi), kreatywne sesje zdjęciowe
"Fotograf z pasją - zdjęcia stworzone ręką Idy to nie tylko ładne obrazki - z każdego ujęcia potrafi wydobyć artyzm. Ida jest osobą szalenie otwartą i miłą - ze wszystkimi znajdzie wspólny język - dzięki czemu sesja przebiega w bardzo miłej atmosferze, a model czuje się przed jej obiektywem swobodnie. Szczerze polecam współpracę - sama podejmowałam ją już mnóstwo razy i ciągle wracam - efekty sesji są zachwycające, a fotografa cechuje profesjonalizm, rzetelność oraz - co bardzo ważne - terminowość."
Monika, kreatywne sesje zdjęciowe
"Ida jest wybitnym fotografem z pasją oraz ogromnym talentem. Miałam przyjemność być fotografowaną oraz widzieć Idę przy pracy nad kilkoma projektami - co ją wyróżnia na tle innych to wyczucie stylu oraz wyjątkowa umiejętność wydobycia tego, co najciekawsze, najładniejsze w fotografowanej osobie lub scenerii. Ponadto z uwagą podchodzi do absolutnie każdego zdjęcia (...) Ida jest bardzo otwartą osobą, dzięki czemu atmosfera podczas zdjęć jest bardzo miła i luźna. Szczerze polecam!:)"
Edyta, kreatywna sesja zdjęciowa
"Bardzo, bardzo polecam. Zamówiłam u Idy sesję dla mamy w ramach prezentu urodzinowego (oczywiście 18tkowego;) ). Moja mama zwykle stresuje się, kiedy ktoś robi jej zdjęcia, ale Ida swoim profesjonalnym podejściem i wskazówkami sprawiła, że mama potrafiła się wyluzować i jej ujęcia wyszły naprawdę super! Nastrojowe, eleganckie, a mama wygląda na nich po prostu pięknie i naturalnie."
Ola, kreatywna sesja zdjęciowa w prezencie

Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

Sprawdź moją ofertę
 • "Polecam! Pracowałam niedawno z Idą przy sesji biznesowej i wszystko wyszło ekstra :)"
  Sabina, wizerunkowa sesja zdjęciowa dla firmy
 • "Polecamy! Praca z Idą to prawdziwa przyjemność. Profesjonalistka pod każdym względem"
  Paulina, kreatywna sesja zdjęciowa
 • "Bardzo, bardzo polecam. Zamówiłam u Idy sesję wizerunkową. Efekt końcowy bardzo profesjonalny i naturalny."

  Agata, wizerunkowa sesja zdjęciowa
 • "Polecam w 100%:) Wszystko odbyło się profesjonalnie:) atmosfera sesji zdjęciowej warta zapamiętania:)"

  Monika, kreatywna sesja zdjęciowa
 • Gorąco polecam, sesja profesjonalna i w bardzo miłej atmosferze:)

  Tomek, wizerunkowa sesja zdjęciowa