Cześć!NAZYWAM SIĘ IDA STRZELCZYK
I NIE POTRAFIĘ ŻYĆ BEZ FOTOGRAFII…

Ida Strzelczyk


CIESZĘ SIĘ, ŻE TU JESTEŚ.
POZNAJMY SIĘ!


Sound of Shutter  15 lat z fotografią

Fotografia to moja największa pasja od niemal 15 lat. Zrealizowałam już setki sesji zdjęciowych – każda z nich sprawiła mi wiele radości i satysfakcji. Studiowałam równolegle fotografię w Studium ZPAF oraz marketing i zarządzanie projektami na SGH. Jako project manager byłam związana zawodowo z magazynami internetowymi i agencjami reklamowymi. Moim marzeniem było jednak, by żyć z fotografii i z fotografią. Po wielu latach budowania portfolio, zdecydowałam się na założenie firmy i pracę jako freelancerka. Teraz wiem, że podejście biznesowe pozwala mi tym lepiej zrozumieć potrzeby klientów: zarówno osób prywatnych, jak i firm. Równolegle stawiam na ciągły rozwój i poszerzanie swoich horyzontów. Obecnie studiuję fotografię na wydziale operatorskim PWSFTviT w Łodzi.

Jestem z Warszawy i głównie tu działam, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy spotkali się na zdjęcia w innym miejscu w Polsce czy zagranicą. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię sesja zdjęciowa kreatywna, portretowa lub modowa, czy oferta ślubna, chciałabym żebyśmy razem stworzyli piękną część fotograficznego świata.

Ida Strzelczyk fotograf Warszawa

Co mówią o mnie inni?

Zobacz opinie klientów
Ida Strzelczyk fotograf Warszawa

Sound of Shutter   Na zdjęciach uwielbiam emocje

W fotografii najbliżej mi do kreatywnego portretowania osób i miejsc. Fascynują mnie osobowości oraz emocje i ich ulotność – stąd też zamiłowanie do portretu i fotografowania ludzi tak, by pokazać blask w oczach. Inspiruję się muzyką, sztuką, podróżami (do Włoch…i nie tylko!) oraz niezwykłymi osobowościami. Jestem estetką, lubię piękne przedmioty i piękne zdjęcia. Dobra kawa, spędzanie czasu bliżej Morza Śródziemnego i zbieranie albumów znanych fotografów to moje małe uzależnienia.

„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości”

Henri Cartier-Bresson


Sound of Shutter    Realizuję projekty artystyczne

Wykształcenie fotograficzne zdobyłam w Studium Fotografii przy Związku Polskich Artystów Fotografików. W 2013r. obroniłam dyplom z wyróżnieniem. Moje prace wielokrotnie prezentowane były na wystawach zbiorowych m.in. w Starej Galerii ZPAF i w Galerii Obok ZPAF w Warszawie, a projekt dyplomowy „Dowód tożsamości” znalazł się w finale PUOT EXPO 2014, konkursu na cykl fotograficzny. Był też prezentowany w ramach FotoOpen na 5. FotoArtFestival w Bielsku-Białej, na międzynarodowym pokazie Slideluck Warsaw I podczas Warsaw Photo Days 2014 oraz opublikowany w „contra doc!” #7 photo magazine. W 2016 r. pokazywałam moje zdjęcia na dwóch wystawach indywidualnych: „City Dreams” w Caffe A&R oraz „Female illusions” w MiTo. 2017 rok przyniósł mi trzy zwycięstwa w prestiżowych konkursach, między innymi w Wielkim Konkursie Fotograficznym Gazety Wyborczej i Akademii Nikona „Face to face”. W 2018r. zrealizowałam ważny dla mnie projekt portretowy “Znak Nasz Batory”, który zakończył się publikacją zdjęć w książce oraz indywidualną wystawą.

Zapraszam również na stronę z moimi artystycznymi projektami:

www.idastrzelczyk.pl

Ida Strzelczyk fotograf Warszawa

Mam nadzieję, że spotkamy się na zdjęciach!

Napisz do mnie