fbpx
fotograf ślubny warszawa, fotografia ślubna warszawa, sesja ślubna warszawa

W fotografii ślubnej najbardziej lubię to, od czego wszystko się między Wami zaczęło..

Emocje, emocje i raz jeszcze emocje.

Wzruszenie, szczery uśmiech, spojrzenia pełne miłości – właśnie to najchętniej uwieczniam na ślubach. Stawiam na szczery, przyjacielski kontakt z każdą parą, bo wierzę, że to dzięki wzajemnemu zaufaniu zrobię Wam najpiękniejsze zdjęcia. Mój styl to ciepłe, naturalne fotografie pełne emocji, które nie tylko przywołają miłe chwile, ale też będą potrafiły Was rozweselić, a może nawet rozczulić Was do łez..:) Postaram się też, by wśród zdjęć z Waszego ślubu nie zabrakło kilku zdjęć z nutką magii oraz paru “filmowych” kadrów.

Każda historia jest inna, więc do każdego ślubu podchodzę indywidualnie. Chętnie przygotuję ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.

Gotowe fotografie dostaniecie w formie cyfrowej na eleganckim pendrive oraz w galerii online. Mogą mieć  również formę odbitek w stylowym pudełku, nowoczesnej fotoksiążki czy ręcznie wyklejanego albumu.

Polecam Wam pooglądać historie par, z którymi miałam przyjemność współpracować. Zarówno sesje, jak i reportaże znajdziecie tutaj. 

Jeśli chcielibyście, żebym to ja sfotografowała Wasz ślub, będzie mi bardzo miło. Koniecznie napiszcie do mnie i dajcie znać w kilku zdaniach, jak będzie wyglądała Wasza uroczystość, gdzie i kiedy się odbędzie oraz o jakich zdjęciach marzycie. Chętnie poznam Was na kawie w miłej, warszawskiej knajpce lub na spotkaniu online.

Jeśli marzycie o magicznej sesji zdjęciowej, możecie ją zamówić niezależnie od reportażu. Mogę też wykonać sam reportaż bez sesji.

Jestem z Warszawy, ale fotografuję w całej Polsce.

Mam nadzieję, że spotkamy się na zdjęciach.:) Zapraszam do kontaktu. 

Tymczasem trzymam kciuki za Wasze ślubne przygotowania. Wszystkiego dobrego!

Ida

fotograf ślubny warszawa, fotografia ślubna warszawa, sesja ślubna warszawa


Chcielibyście, żebym sfotografowała Wasz ślub?

Napiszcie do mnie