Czasami słyszę pytanie, czy można kupić moje fotografie w formie wydruków: oczywiście, że tak.

Jeśli szukasz niepowtarzalnego prezentu lub oryginalnego i eleganckiego elementu wystroju wnętrza, ten post jest zdecydowanie dla Ciebie. 

Niedawno wystawiałam mój cykl fotografii miejskich CITY DREAMS w Caffe A&R w Warszawie. Wydruki, które były prezentowane na wystawie, są teraz dostępne na sprzedaż, "od ręki". Istnieje oczywiście możliwość zamówienia innego zdjęcia z mojego portfolio, po wcześniejszym uzgodnieniu. 

Kilka słów o samych fotografiach: są to wydruki fine art, archiwalne, przygotowane w technologii Epson na papierze Ilford Pearl, numerowane i przeze mnie sygnowane, w edycji (zależnie od konkretnego zdjęcia) 15 lub 25 sztuk. Fotografie oprawiam w białe passe-partout oraz cienką, elegancką ramkę czarną/białą/srebrną. Zdjęcia z wystawy są w formacie 20x30cm (30x40cm z oprawą), na zamówienie przygotowuję większe (np. 30x45cm, czyli 50x70 cm z oprawą). Za każdym razem dopracowuję produkt gotowy do powieszenia na ścianę czy wręczenia na prezent. 

Zastanawiasz się, jak będą wyglądać we wnętrzu? Prezentują się tak:

 

Poniżej przykładowe oprawy w kolorze srebrnym/czarnym/białym: 

            

 

Chętnie przygotuję produkty w formatach/oprawach dostosowanych do Waszych potrzeb i odpowiem na dodatkowe pytania - zapraszam do kontaktu

Istnieje możliwość zamówienia cyklu moich fotografii również do wystroju wnętrza biura.

Kontakt, wycena, zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.